:: Pradžia
:: Analizai
:: Auksinės varpos
:: Bybio dainos
:: Blevyzgos
:: Kalbos pirtelė
:: Kempinligė
:: Klizma
:: Šūdų malūnas
:: Distrofikų arena
:: Nuorodos
:: Kontaktai

Boba su smegenais tinka į žmonas, o visos kitos tik seksui


Blevyzgos.lt

Girtumo fazės

Trys moterų girtumo fazės:

  1. Žaismingoji – „Oi, aš girta!“
  2. Piktoji – „Kas girta?! Aš girta?!!!“
  3. Agresyvioji – taksistui paklausus „Kur važiuosime?“ atsako: „Niekur aš su tavimi nevažiuosiu!!!!!!!!!!“

Trys vyrų girtumo fazės:

  1. Išsitrauki, pamyži ir pamiršti nukratyt.
  2. Išsitrauki, nukratai, pamiršti nusimyžt.
  3. Pamyži, nukratai, bet pamiršti išsitraukt.

Alkoholinių gėrimų vartojimo etapai

100 - jums norisi viską pradėti iš naujo, pirmiasia – padaryti stikliuką
200 - jus tiesiog pykina nuo meilės artimui savo, ypač jeigus tas „artimas“ – moteris
300 - jums atsivėrė akys – juk visi mes esame broliai, ir jūs ieškote, kam iš šių brolių perrėžti gerklę
400 - visi žmonės – šūdžiai
500 - filosofinė dozė. Smegenys perpildytos genialių idėjų, o supistas liežuvis niekaip negali jų išreikšti lietuvių kalba
600 - jūs pakylate nuo žemės į svaiginantį aukštį. Nuo aukščio jus pradeda pykinti.
700-800 - nieko nebeatsimenate, bet liudininkai teigia, kad būtent jūs viską aplinkui sulaužėte. Vistik jūs paveldėjote prosenelio- galiūno genus
900 - kyla kankinantis jausmas: kaip gi šitaip – gyvenimas jau beveik nugyventas, o aš dar medžio nepastačiau, namo neužauginau ir sūnaus nepasodinau. Norisi viską keisti iš pagrindų ir atsistoti, tačiau pavyksta tik pirstelėti ir atsigulti. „Barmene, dar 100 gramų po trečiu stalu. Išgerkime už damas prie šio stalo“.
1000 - pasaulyje liko vienu degtinės litru mažiau.

Penkios girtumo stadijos

1 stadija:

PROTINGAS: Taip būna tada, kai staiga tampate visų sričių, kokios tik egzistuoja Visatoje, ekspertu. Jūs žinote viską ir norite pasidalinti savo žiniomis su bet kuo, kas jūsų klausytųsi. Šioje stadijoje jūs visada TEISUS. Ir, žinoma, asmuo, su kuriuo kalbate, yra NETEISUS. Tai būna išties įdomus pokalbis, jei abi pusės yra TEISIOS.

2 stadija:

GERAI ATRODANTIS: Taip būna tada, kai jūs suprantate, jog esate GERIAUSIAI ATRODANTIS žmogus visame bare ir visi jus mėgsta. Jūs galite prieiti prie visiškai nepažįstamo asmens žinodamas, kad jis jus mėgsta bei labai nori su jumis pasišnekėti. Turėdami omeny, kad jūs vis dar PROTINGAS, galite kalbėti su šiuo žmogumi apie bet kokią šio pasaulio temą.

3 stadija:

TURTINGAS: Taip būna tada, kai staiga tampate turtingiausiu žmogumi visame pasaulyje. Jūs galite nupirkti gėrimų visam barui, kadangi netoli baro jūs turite šarvuotą sunkvežimį pilną pinigų. Šioje stadijoje jūs taip pat galite lošti, kadangi, žinoma, jūs vis dar PROTINGAS, todėl lengvai laimėsite visus žaidimus. Visiškai nesvarbu kiek tai jums kainuos, nes esate TURTINGAS. Jūs taip pat nupirksite išgerti visiems, kurie jus mėgsta, kadangi dabar jūs esate GERIAUSIAI ATRODANTIS asmuo pasaulyje.

4 stadija:

NEPAŽEIDŽIAMAS: Dabar jūs pasiruošęs muštis su bet kuo ir ypač su tais, kurie jums nepritarė ar lošė kartu su jumis. Taip yra dėl to, kad niekas negali jūsų sužeisti. Dabar jau galite prieiti prie jus mėgstančių žmonių antrųjų pusių bei įrodyti, kad esate sąmojingesnis arba turtingesnis nei jų antrosios pusės. Jūs nebijote pralaimėti šios “kovos”, kadangi esate PROTINGAS, TURTINGAS ir, po galais, jūs juk GERIAU ATRODANTIS nei jie !

5 stadija:

NEMATOMAS: Tai yra paskutinioji girtumo stadija. Dabar jūs galite daryti bet ką, nes NIEKAS JŪSŲ NEMATO. Galite šokti ant stalo, kad padarytumėte įspūdį tiems, kurie jus mėgsta, nes likę žmonės negali jūsų matyti. Jūs taip pat nematomas tam, kuris nori su jumis muštis. Jūs galite eiti gatve dainuodamas iš visos širdies, nes niekas jūsų nei mato, nei girdi, o kadangi jūs vis dar PROTINGAS, todėl žinote visus dainos žodžius.

Lietuviškai English German

© 2004 (1999) Blevyzgos.lt | Visos teisės (tipo) saugomos